HEMEN BAŞVUR Keçiören Dershane Fiyatları | Ortadoğulular Eğitim Kurumları

Keçiören Dershane FiyatlarıKeçiören Dershane Fiyatları

Eğitimde dershane desteği şart haline gelmiştir. Bunun sebebi giderek zor bir hal alan üniversiteye ve liseye giriş sınavları sebebiyle dershaneler artık gerekliliktir. Okulla beraber yürütülen dershaneler arasında öğrenci bunalırken ailelerde dershane artı okul masrafları arasında sıkışıp kalmaktadır. Çocuklarının eğitim hayatlarından geri de kalmalarını istemeyen aileler her türlü zorluğu göğüs germektedir. Günümüzde dershane sayılarının giderek dershane sayılarının artması ile beraber fiyatlarıda değişmektedir. Veliler bu etapta çocuklarının kaliteli eğitim almasını isterken bir yandan da uygun fiyatlı dershane arayışına geçer. Fakat günümüzde bunun pek mümkün olmadığını görmekteyiz. Kaliteli eğitim vermenin yanında öğrenciye sayısız imkan sunan dershaneler yüksek fiyatlar talep etmektedir. Uygun fiyatta olan dershanelerinde öğrencilere sağladığı imkanların kısıtlı olduğunu görmekteyiz. Bu ikilinin arasında sıkışan veliler az öncede dediğimiz gibi çocuklarının eğitimlerini en iyi şekilde tamamlaması adına çoğu şeyden fedakarlık ederek  çocuklarını iyi bir eğitim alabileceği bir dershaneye göndermektedir.

Ankara keçiören dershanesi olarak bünyemize dahil olan öğrencilere hem kaliteli eğitim fırsatları hem de uygun fiyatlar sunmaktayız. Ankara keçiören dershanesi olarak 16 yıllık eğitim süreci içerisinde işimiz ticaretten daha çok eğitimdir. Diğer dershanelerden en büyük farkımız budur. Ankara keçiören dershanesi olarak öncelikle öğrencilerimize sunduuğumuz eğitim imkanlarından ardından fiyat politikasından bahsedelim. Ankara keçiören dershane olarak eğitim hayatımızın ilk yıllarından itibaren butik eğitim anlayışını benimsedik. Benimsediğimiz butik eğitim anlayışı ile beraber sınıflarda 8-10 arası kişi yer almaktadır.  Bu sayede her öğrenci derslerden en verimli şekilde ayrılma imkanı yakalar. Ankara dershanesi olarak bizde her öğrenci ile birebir ilgilenme fırsatı yakalamaktayız. Ankara keçiören dershanesi olarak butik eğitimin yanında öğrencilerimize bireysel etüt kolaylıkları, zengin kaynaklar, tatillerini verimli geçirmeleri adına yarıyıl kampları, matematik problemlerini çözmek adına matematik yaz kampı, eğitim koçluğu desteği, psikololojik danışmanlık dershanesi, aktif rehberlik kadrosu, her hafta düzenli olarak uygulanan deneme sınavları gibi sayısız imkanlar sunmaktayız. Ankara keçiören dershanesi olarak sunduğumuz imkanlar karşısında ve konunumuz nedeniyle veliler yüksek ücretler istediğimizi düşünebilirler. Fakat az öncede dediğimiz gibi bizim işimiz eğitimdir. Bu sebeple sunduğumuz imkanlar karşısında uygun fiyatlar sunmaktayız. Sunduğumuz uygun imkanlar dahilinde velilerin maddi durumlarına göre aylık taksitlendirme imkanları sunmaktayız. Aylık taksit imkanları ile beraber birçok ücretsiz imkanları da dahil etmekteyiz.

Ankara keçiören dershanesi ile hem uygun fiyatın hem de kaliteli eğitim ve sayısız imkanlar kanıtı olan kurumumuzda eğitim öğretim hizmeti görmek isteyen öğrencilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Keçiören Matematik Kursu

Matematiğe dair sorunlarınızı gidermek adına sizleride Ankara Keçiören dershanesine davet ediyoruz.

← Devamını Oku

Keçiören Özel Öğretim Kursu

Ankara keçiören özel öğretim kursu kayıt olarak hayal ettiğiniz üniversite ve liselere hazırlanma sırası sizde...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 360 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.