HEMEN BAŞVUR Keçiören Dershaneler | Ortadoğulular Eğitim Kurumları

Keçiören DershanelerKeçiören Dershaneler

Keçiören Dershaneler

Uzman eğitmen kadrosuyla geleceğin mesleklerini icra edecek yeni nesilleri yetiştiren Keçiören dershane üzerindeki ağır sorumluluk bilinciyle çalışmalarına yer vermektedir. Daima idealist bir duruş sergileyerek öğrenci merkezli çalışmalara yer verir. Bunun yanında yeni sınav sistemi ve teknolojik alt yapıyı da yakından takip etmektedir.

Teknoloji Alt Yapısına Sahip Eğitim Kurumu

Teknolojinin getirdiği yeniliklerden yararlanmak bir eğitim kurumu için oldukça önemlidir. Bilgiye ulaşma konusunda bir devrim niteliğindeki bilgisayar teknolojisinin yanı sıra günümüzde mobil internet teknolojisi bir hayli gelişmiş durumda. Her yerden mobil olarak bağlanabilir özelliğiyle öğrencilerin akıllı cihazlarla ders çalışması olanaklı kılınmaktadır.

Akıllı tahta kullanımı hem tebeşir tozundan kaynaklanan solunum yolu hastalıklarını ortadan kaldırırken hem de daha pratik işlem yapabilme ve kolay kullanım işlemlerini bir arada sunmaktadır. Bunun yanı sıra Keçiören dershane olarak fen bilgisi dersine yönelik bilimsel araştırmalar yapılması adına tam donanımlı laboratuvarlarda da her türlü deneyler yapılması mümkün olmaktadır. Eğitim kurumu ar-ge alt yapısıyla desteklenerek tüm gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Eğitim Kursları Hakkında

Öğrencilerin rahatlıkla anlayabileceği şekilde uzman kadrosuyla hizmet veren eğitim kurumu şu kursları vermektedir:

  • Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) kursu
  • Dikey Geçiş Sınavı (DGS) kursu
  • Yabancı Dil Sınavı (YDS) ve TOEFL
  • Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS)
  • Sanat kursları (keman, gitar, piyano)
  • Bilgisayar kursları (ofis programları, on parmak kursu, grafik tasarım kursu

ve daha birçok eğitim kurslarıyla öğrencilerin kişisel gelişimine de destek olmaktadır. 

Öğrencilerin kendilerini yeterli görmedikleri alanlarda etüt programlar düzenlenerek öğrencilere takviye dersler yapılmakta ve bu açık kapatılmaktadır. Böylelikle her açıdan başarılı öğrencinin ardında mutlaka başarılı bir öğreticinin olduğu anlayışından hareketle yer vermemiz gerekmektedir. 

Milli Eğitim Bakanlığınca Onaylanmış Güvenilir Kurum

Eğitim kurumunun güvenilirliği çok önemlidir. Uzman kadro ve güvenilir idari teşkilatıyla velilerimizin öğrencilerinin hayalini kurdukları mesleğe sahip olması adına çalışmalara yer verilerek Keçiören dershane yönüyle değerlendirilmesi gerektiğini dikkate almamız gerekmektedir. MEB onaylı ve de yeni müfredata uygun yer verilen yeni eğitim vizyonuna dayanarak çalışmalar yürütülmektedir. Böylelikle her açıdan karşı karşıya kalınan tüm sorunlara ilişkin olarak her anlamda idealist eğitim ruhuyla hareket edildiğini mutlaka ele almamız gerekmektedir.

Ankara En İyi Keçiören En İyi Dershaneler

Keçiören dershane alternatifleri açısından zengin bir yerdir. Veliler verilen eğitimin kalitesinden ötürü burayı çok tercih etmektedir. Dershaneler...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Eğitim Kurumları  Ortadoğulular Batıkent Kurs

Ortadoğulular Batıkent Kurs

Ortadoğulular Batıkent Kurs Merkezi hakkında bilgi içeriyor.

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 360 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.