HEMEN BAŞVUR Keçiören Özel Öğretim Kursu | Ortadoğulular Eğitim Kurumları

Keçiören Özel Öğretim KursuKeçiören Özel Öğretim Kursu

Dershanelerin kapatılması ile beraber birçok veli ve öğrenciler telaşa girmiştir. Okula büyük yardımcı olan dershaneler öğrencileri sınava hazırlamakta büyük bir desteçiydi. Kapatılmasının ardından MEB tarafından yapılan açıklamalarla beraber dershanelerin yerine özel öğretim kurslarının geleceğini bildirdi. Peki dershanelerin yerine gelen özel öğretim kursu neydi ? Dershane kurucuları tarafından açılan özel öğretim kursları dershane mantığı ile ilerleyen eğitim kurumlarıdır. Sınava hazırlanan öğrencileri dershane mantığı ile beraber eğitim öğretim hizmeti vermektedir.

2014 yılında yapılan açıklamalarla beraber dershanelerin kapatılması sonucu kurumumuz bünyesine özel öğretim kursunu dahil etmiştir. Ankara keçiören özel öğretim kurslarına kayıt olan öğrencilere sağladığımız ayrıcalıklardan kısaca bahsedelim. Öncelikle Ankara keçiören özel öğretim kursumuzda mezun gruplara, üniversiteye hazırlanan 11. ve 12. sınıflara ve liseye hazırlık gibi birçok gruba eğitim öğretim hizmeti vermekteyiz. Ankara keçiören olarak kayıt olan öğrencilerimiz ilk önce olarak psikologlar ve eğitim danışmaları ile görüşme yapmaktadır. Bunun sebebi ise her öğrenciyi yakından tanımak ve onları hedefleri doğrultusunda yönlendirmek istediğimizden dolayıdır. İlk görüşmelerin ardından öğrencilerin sınıflarını belirlemek adına seviye tespit sınavı uygulamaktayız. Böylelikle dönemin başında öğrencilerin eksiklerini belirleyip dönem içinde ona göre bir yol izlemelerini sağlamaktayız. Ankara keçiören özel öğretim kursu olarak sene içinde seviye tespit sınavlarını ve deneme sınavlarını sık aralıklar içerisinde yapmaktayız. Bu sayede öğrenciler konu eksiklerini görüp kendilerini tamamlama fırsatını yakalar. Ankara keçiören özel öğretim en büyük avantajlarından biride bünyesinde yer alan alanında kendini geliştirmiş deneyimli uzman öğretmen kadromuzdur. Ankara keçiören özel öğretim olarak benimsediğimiz butik eğitim anlayışıyla beraber sınıflarda 8-10 arası öğrenci yer almaktadır. Böylelikle öğrenciler özel ders alıyormuş gibi verimli ve birebir ders süreci geçirmektedir. Ankara keçiören özel öğretim olarak öğrencilerimize sağladığımız bireysel etüt kolaylığı ile beraber öğrenciler anlamadığı konuları ve çözemediği soruları öğretmen öğrenci şeklinde birebir halletmektedir. Ankara keçiören özel öğretim olarak öğrencilerimize sağladığımız yeni sınav sistemine uygun kaynaklar, soru bankaları ve konu testleri ile beraber onları karşılarına çıkıcak olan sınavlara en doğru biçimde hazırlamaktayız. Öğrencilerimizin üzerinde var olan sınav sıkıntısını gidermek adına bünyemizde yer alan psikologlarımızda her öğrenci ile birebir seanslar düzenleyerek onların eğitim hayatlarına büyük ölçüde katkıda bulunmaktadır. Ankara keçiören özel öğretim kurslarında öğrencilerin tatil süreçlerinide düşünerek yarıyıl kampları ve matematik yaz kampı düzenlemekteyiz. Bu sayede öğrenciler hem tatillerini verimli geçirmiş olurlar hem de eksiklerini tamamlamış olurlar.

Ankara keçiören özel öğretim kursu kayıt olarak hayal ettiğiniz üniversite ve liselere hazırlanma sırası sizde...

Keçiören Dershane Fiyatları

Ankara Keçiören dershanesi ile hem uygun fiyatın hem de kaliteli eğitim ve sayısız imkanlar kanıtı olan kurumumuzda eğitim öğretim hizmeti görmek i...

← Devamını Oku

İlgili Yazılar

0312 360 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.